Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHI649EXBG, Декоративен самостоен ѕиден аспиратор, Цр...
Достапност:
Шифра: 75975
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

14,169 Ден.
12 РАТИ: 1,217 Ден.
24 РАТИ: 626 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WHI649EXBG, Декоративен самостоен ѕиден аспиратор, Црн со Инокс декоративен оџак, Контроли на допир, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 608 m3h, 3 степени на вентилаторот, АЛУМИНИУСМКИ ФИЛТЕР СО ПОЛИУРЕТАНСКА ПЕНА, ЛЕД осветлување, 150мм отвор, Издувен и проточен начин на работа, Бучност 63dB, Енергетска класа Б, Димензии 60x38x33.5 цм
Боја Сребрена/Инокс
Тип на уред Оџак/Кос/Модерен/T shape