Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WD2A164ADS, Машина за перење и сушење алишта со ИНВЕР...
Достапност:
Шифра: 76473
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 42,990 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

33,489 Ден.
12 РАТИ: 2,875 Ден.
24 РАТИ: 1,479 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WD2A164ADS, Машина за перење и сушење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР и ПАРЕА, Капацитет на перење 10кг, Капацитет на сушење 6кг, 1400 вртежи, ЛЕД Дисплеј, Инвертер мотор, 15 програми, Програм против алергии, Auto dry програма за автоматско сушење, Power Jet Wash впрскување на вода во барабанот под висок притисок со што детргентот се раствора многу побрзо за најефикасно вадење на сите дамки, Quick and Fresh програма за перење од 15 минути на 30 степени, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, StopAddGo додавање заборавени алишта за времетрање на циклусот со стискање пауза, Rain Drop барабан - изработен за нежно третирање на сите материјали, Предперење, Можност за перење без центрифуга, Тајмер за одложен старт, SteamTech третман со пареа, Заштита од прелевање, Заштита од деца, Ултра ладна врата (UCD), Потрошувачка на електрична енергија по циклус 0.86 kWh, Бучност 63dB, Димензии (ШxВxД): 59.5 × 84.5 × 61 cm, А енергетска класа