Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje VC 2303 SPRCY, Правосмукалка, Сиво-Црвена боја, Моќно...
Достапност:
Шифра: 73811
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,390 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,132 Ден.
12 РАТИ: 613 Ден.
24 РАТИ: 315 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje VC 2303 SPRCY, Правосмукалка, Сиво-Црвена боја, Моќност: 2300 W, Со канистер SUPRA POWER, Моќ на всисување: 400 W, Волумен на садот за прашина: 1.7 Литри, мотор SOFT START, употреба суво чистење, Хепа филтер 2, Ниво на филтрација: 9, цевка: Алуминиум, Универзална четка + 3 додатни наставки,Радиус-Опсег: 9 m
Тип на правосмукалка со канистер