Бренд: Various
Краток опис: GAMING Столица CRAZY SPARTAN, Black color, Максимална тежина ...
Достапност:
Шифра: 20307
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 8,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12 РАТИ: 558 Ден.
24 РАТИ: 288 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GAMING Столица CRAZY SPARTAN, Black color, Максимална тежина до 150 kg, unfolding(up to 160°), Број на ногарки: 5, height: 135cm(maximum), width: 70cm, seat width 38cm, материјал: екокожа,
GAMING da