Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF46547XK, Вградна стаклокерамичка плотна, со Ино...
Достапност:
Шифра: 71045
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 709 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 355 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EHF46547XK, Вградна стаклокерамичка плотна, со Инокс рамка, осветлени сензорски контроли на допир, 60цм, ЛЦД дисплеј, тајмер, една тродупла кружна зона, една дупла овална кружна зона, 2 единечни зони, stop+go копче за инстанто прекинување на готвењето и повторно продолжување, автоматско брзо загревање, заштита од деца, 7100W моќност
Инокс рамка Да
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм