Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6240IOK, Вградна стакло керамичкаплотна без раб...
Достапност:
Шифра: 77883
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12 РАТИ: 1,030 Ден.
24 РАТИ: 530 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EHF6240IOK, Вградна стакло керамичкаплотна без раб SNAP IN (идеална за лесна рамна монтажа), ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Child-lock систем за заштита на деца, Индикатори за преостаната топлина, Вкупна моќност 6500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)