Бренд: Dyson
Краток опис: Dyson V15 Detect Absolute NEW (446986), Рачна правосмукалка, ...
Достапност:
Шифра: 77201
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 62,990 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

58,990 Ден.
12 РАТИ: 5,063 Ден.
24 РАТИ: 2,606 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Dyson V15 Detect Absolute NEW (446986), Рачна правосмукалка, Најмоќната интелигентна безжична правосмукалка, Дизајниран за цел дом со длабоко чистење, Моќ на вшмукување, време на работа и алатки дизајнирани за длабоко чистење на целиот ваш дом, Интелигентно го оптимизира вшмукувањето и времето на работа врз основа на нивото на прашина и типот на подот, Сензорот Piezo и технологијата Dyson DLS автоматски го чувствуваат нивото на остатоци и типот на подот за да го прилагодат вшмукувањето за правилен баланс на моќност и време на работа кога ви е потребно, Ласерот открива микроскопска прашина и со прецизен агол прави невидлива прашина видлива на тврдите подови за да не пропуштите ништо, LCD екранот прикажува научен доказ за длабоко чистење, Ги пресметува и категоризира собраните честички, прикажувајќи ги на екранот додека чистите. Исто така, го прикажува одбројувањето на времето на работа и режимот на напојување
Тип на правосмукалка Вертикална правосмукалка (Stick)