Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY ROE H8A2TE-S, SMART Кондензациска машина за сушење алиш...
Достапност:
Шифра: 76301
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

23,759 Ден.
12 РАТИ: 2,040 Ден.
24 РАТИ: 1,050 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY ROE H8A2TE-S, SMART Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, 8кг капацитет, Вграден WiFi + Bluetooth за поврзување со Simply Fi апликација, ЛЦД Дисплеј, Бела боја со XXL транспарентна врата, Можност за гласовно управување, Memory функција за зачувување на Вашите омилени програми, Програм за лесно пеглање, Детектор на килограми, Тајмер 1-24 часа, 14 програми + над 20 дополнителни програми преку апликација, Програм за волна + Woolmark сертификат, RapidО серија со 7 брзи програми под 90 минути, Систем против гужвање на алишта, Едноставно чистење на филтерот, Easy Case сад за кондензација, Snap&Dry функција (на крај на перење е сликаат алиштата и се добива најбрзата програма), Индикатор за состојбата на филтерот, Индикатор за полн резервоар за вода, Показател за завршување на цилусот, Заклучување од деца, A++ енергетска класа, Годишна потрошувачка на ел. енергија 236kWh, Бучност 67dB, Димензии 85x59.6x58.5 цм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Дисплеј Да
Капацитет 8кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да