Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CBT3518FW, СМАРТ Вграден фрижидер со долна комора, No F...
Достапност:
Шифра: 76138
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

24,749 Ден.
12 РАТИ: 2,125 Ден.
24 РАТИ: 1,093 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CBT3518FW, СМАРТ Вграден фрижидер со долна комора, No Frost технологија на ладење, WiFi поврзување, Нето капацитет 248 литри (Дел за ладење 186л/Дел за замрзнување 62л), ЛЕД екран, Електронско управување, Неазависни контроли за двата дела, Fast freezing + Fast cooling технологии, ЛЕД осветлување, Звучен сигнал за отворена врата, Фиока за овошје и зеленчук, Реверзибилна врата, Потрошувачка на енергија годишно 270kWh, Нова Е енергетска класа, Бучност 39dB, Димензии 177x54x54.5 цм