Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројн...
Достапност:
Шифра: 68920
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,847 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација, 3 температури и 2 брзини на вентилатор, копче за ладен воздух кое може да се заклучи во работна положба, Коцентратор + Дифузер, отстранлив филтер, заштита од прегревање
Тип на мотор DC Мотор