Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X1502ZA-BQ322 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1215U...
Достапност:
Шифра: 55012
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,584 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS X1502ZA-BQ322 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores), Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск 512GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Графичка карта Intel UHD , BT4.0, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, 1xType C, HDMI 1.4, USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker, VGA camera, 1.9kg, 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" FULL HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0VX2-M018P0
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home