Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Strix Go 2.4 Electro Punk Wireless Gaming Headphones...
Достапност:
Шифра: 34604
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 12,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 209 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 105 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Strix Go 2.4 Electro Punk Wireless Gaming Headphones with USB-C, 2.4 GHz Adapter, Ai Powered Noise-Cancelling Microphone, Overear Headphones for PC, Mac, Nintendo Switch and PS4, 90YH02P1B3UA00