Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG STRIX B560-F GAMING WIFI, Intel B560 LGA 1200 ATX mo...
Достапност:
Шифра: 27887
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 12,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,299 Ден.
12 РАТИ: 1,066 Ден.
24 РАТИ: 549 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG STRIX B560-F GAMING WIFI, Intel B560 LGA 1200 ATX motherboard with PCIe 4.0, 8+2 teamed power stages, Two-Way AI Noise Cancelation, WiFi 6 (802.11ax), Intel 2.5 Gb Ethernet, three M.2 slots with heatsinks, USB 3.2 Gen 2x2 USB Type-C, SATA and Aura Sync RGB lighting, 90MB16J0-M0EAY0