Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Sheath BLK Mouse Pad, The stage for the ultimate bat...
Достапност:
Шифра: 10699
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,799 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Sheath BLK Mouse Pad, The stage for the ultimate battle, Optimized for smooth mouse gliding, Massive dimensions for all your gaming gear, Non-slip ROG red rubber base, Durable anti-fray stitching, 900 x 440 x 3 mm, 695 grams, 90MP00K3-B0UA00
Жичен GAMING