Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG RYUO III 360 ARGB WHT, ROG Ryuo III 360 white editio...
Достапност:
Шифра: 22905
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 730 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 365 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG RYUO III 360 ARGB WHT, ROG Ryuo III 360 white edition all-in-one liquid CPU cooler with Asetek 8th gen pump solution, Anime Matrix™ LED Display and ROG ARGB cooling fans, 90RC00I2-M0UAY0