Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG RYUO III 240 ARGB, ROG Ryuo III 240 all-in-one CPU l...
Достапност:
Шифра: 22906
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 584 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 292 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB, ROG Ryuo III 240 all-in-one CPU liquid color with Asetek 8th gen pump solution, Anime Matrix™ LED Display and ROG ARGB cooling fans, 90RC00J1-M0UAY0