Бренд: Asus
Краток опис: Лаптоп ASUS ROG BP4701 15-inch Laptop Gaming Backpack with Wa...
Достапност:
Шифра: 52106
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп ASUS ROG BP4701 15-inch Laptop Gaming Backpack with Water-Repellent Exterior ( BLACK ) do 17.3", PN 90XB06S0-BBP010
Ранци 17.3 инчи