Бренд: Apple
Краток опис: Apple MacBook Air 13.3" ( Space Gray ), - Дисплеј:13.3"(33.78...
Достапност:
Шифра: 50528
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 67,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

57,699 Ден.
12 РАТИ: 4,953 Ден.
24 РАТИ: 2,549 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple MacBook Air 13.3" ( Space Gray ), - Дисплеј:13.3"(33.78cm), Процесор:Apple M1 chip with 8‑core CPU, GPU 7‑core, Резолуција:(2560x1600) LED IPS Retina, Меморија:8GB, Диск 256GB SSD, Веб камера 720p, Bluetooth, Wi-Fi, Thunderbolt (USB-C), Батерија:Li-Poly 49.9 Wh - 18 h - 30 W, macOS 11.0, PN: mgn63ze/a
Големина на диск 256GB
Големина на екран 13.3 инчи
Оперативен систем MAC OS
Процесор M1
РАМ Меморија 8GB
Резолуција WQHD
Тип на Диск SSD