Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, ...
Достапност:
Шифра: 66119
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 40,290 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

40,290 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,679 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 840 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, загревње на површина од 90 до 120 м3 или 45 м2, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:330:440mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 74%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 127.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:700:600mm