Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 70 Dominant CP Delux, Tрајножаречки шпорет на цврсто гор...
Достапност:
Шифра: 76233
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 41,890 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

41,890 Ден.
12 РАТИ: 3,631 Ден.
24 РАТИ: 1,868 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa 70 Dominant CP Delux, Tрајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Крем боја, Моќност од 7KW, Термостат, загревње на површина до 117 м3 или до 45 м2, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:330:440mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 76.4%, Гориво: Дрво, јаглен и дрвени брикети, Тежина: 126.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:700:600mm