Бренд: AEG
Краток опис: AEG LWR98165XE, Машина за перење и сушење алишта со ТОПЛИНСКА...
Достапност:
Шифра: 77740
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 99,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

89,999 Ден.
12 РАТИ: 7,800 Ден.
24 РАТИ: 4,013 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG LWR98165XE, Машина за перење и сушење алишта со ТОПЛИНСКА ПУМПА и PROSTEAM парна функција, ABSOLUTE CARE 9000 СЕРИЈА, ЛЦД Дисплеј со контроли на допир, Капацитет 10кг перење + 6кг сушење, 1600 вртежи, OKOInverter индукциски мотор, 15 програми + 3 специјални програми, Брзо перење 3кг/20мин., Woolmark Blue сертификат за перење и сушење, AbsoluteCare – елиминирање влага на пола температура, Pro sense систем - одредување на времето и интензитетот на сушење според количината и видот на алишта, OKOMix Softwater – мешање на вода и детергент/омекнувач пред да влезат во барабанот, Автоматско сушење, Fuzzy logic оптимизација на циклусот во зависност од тежината, Сушење со контрола на влага и временско сушење, Тајмер за одложено перење и сушење, Aqua control сензор мери проток на вода, Сензор за тежина, Care drum - барабан од нерѓосувачки челик кој нежно ја третира облеката, Заклучување од деца, Макс. Бучност 76dB, Нова Ц Енергетска класа, Димензии 85x60x63/66 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Капацитет 10+6 кг
Тип на мотор Инвертер