Бренд: AEG
Краток опис: AEG L6FLG48S, Машина за перење со сребрена врата, INVERTER PE...
Достапност:
Шифра: 75779
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

27,495 Ден.
12 РАТИ: 2,360 Ден.
24 РАТИ: 1,215 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG L6FLG48S, Машина за перење со сребрена врата, INVERTER PERMANENT MAGNET MOTOR, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг капацитет, 1400 вртежи, Pro sense систем - одредување на времето и интензитетот на сушење според количината и видот на алишта, специјален PROTEX барабан, 3 делови за прашок, Woolmark сертификат за нежни алишта, Антиалергиски програм, Брз програм - 3кг за 20 минути, Fuzzy logic - автоматска оптимизација на циклусот согласно тежината на алиштата, Тајмер, Автоматско исклучување, Заклучување од деца, Бучност 50db до макс 74db, Б енергетска класа, Димензии 85x60x57.5 цм
WiFi/Smart Не
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење