Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-44P-R3VA, - Процесор AMD Ryzen™ 5 5500U (4...
Достапност:
Шифра: 57541
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,631 Ден.
24 РАТИ: 840 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 3 A315-44P-R3VA, - Процесор AMD Ryzen™ 5 5500U (4M Cache, up to 3.7 GHz), Графичка карта AMD Vega 8, Рам меморија 8GB DDR4 RAM, Диск 512GB PCIe NVMe SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD IPS (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.KSJEX.013
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home