Бренд: SETEK INTEL
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER , - Процесор Intel i5-10400F 2.9 ...
Достапност:
Шифра: 57474
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12 РАТИ: 1,717 Ден.
24 РАТИ: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER , - Процесор Intel i5-10400F 2.9 GHz up to 4.3GHz , Матична плоча ASUS PRIME H510M-K R2.0, Графичка карта AFOX NVIDIA GT740 4GB DDR3 , Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black, Диск Kingston 1TB NV2 NVMe PCIe SSD, Power Box E180-1 ATX Chassis case + Power supply ATX 550W, With 200W real
Графичка Картичка nVidia
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Конфигурација GAMING