Бренд: SETEK AMD
Краток опис: Конфигурација AMD GAMER LEGION , - Процесор CPU AMD Ryzen 5...
Достапност:
Шифра: 57473
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 42,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

38,999 Ден.
12 РАТИ: 3,348 Ден.
24 РАТИ: 1,723 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација AMD GAMER LEGION , - Процесор CPU AMD Ryzen 5 5600X , Матична плоча ASUS PRIME A520M-K, Графичка карта ASUS DUAL-RTX3050-O8G-V2, Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black, Диск Kingston 1TB SSD NV2 NVMe PCIe ,LOGIC PORTOS ARGB Black + Cooler Master MWE Bronze 450W V2
Графичка Картичка nVidia
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Конфигурација GAMING