ST CAC-FS48SOO

Бренд: ST
Краток опис: ST CAC-FS48SOO, Superior Technology, 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕ
Достапност:
Шифра: 72563
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 625

Редовна цена:

79,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

69,999 Ден.