Philips BRE275/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број на
Достапност:
Шифра: 72475
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 185

Редовна цена:

3,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,859 Ден.