(Dolce Gusto) Krups MINI ME KP123B31

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups MINI ME KP123B31, Апарат за Еспресо, Боја Цр
Достапност:
Шифра: 72445
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 432
Редовна Цена: 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,599 Ден. ДЕНАРИ