(Dolce Gusto) Krups KP170131

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP170131, Апарат за Еспресо, Боја Бела, INFI
Достапност:
Шифра: 72444
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 542

Редовна цена:

6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.