(Dolce Gusto) Krups KP170831

Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP170831, Апарат за Еспресо, Боја Црна, INFI
Достапност:
Шифра: 72443
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 662

Редовна цена:

6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,699 Ден.