Philips BRE224/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE224/00, Депилатор, Боја Бело-зелена, 2 брзини, број н
Достапност:
Шифра: 72430
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1166

Редовна цена:

1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,899 Ден.