INDESIT EWSD 61051 W EU

Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWSD 61051 W EU, Машина за перење алиштa СЛИМ , ЛЦД Дисп
Достапност:
Шифра: 72333
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 6550

Редовна цена:

13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,799 Ден.