Gorenje E 5121 WH

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje E 5121 WH, Електричен шпорет со капак , Бела боја, Елект
Достапност:
Шифра: 72311
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 629

Редовна цена:

14,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,799 Ден.