ST BOL-3500XF

Бренд: ST
Краток опис: ST BOL-3500XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИ
Достапност:
Шифра: 72309
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 849
Редовна Цена: 10,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 10,499 Ден. ДЕНАРИ