Tefal FV3962E0

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV3962E0, Пегла на пареа, Боја Бело црвена,2400W, регулира
Достапност:
Шифра: 72306
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 682

Редовна цена:

2,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.