ST HEPA филтер ИЗЛЕЗЕН Superior technology

Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер ИЗЛЕЗЕН Superior technology, за модел ST VCC-8780
Достапност:
Шифра: 72305
Прегледи: 429

Редовна цена:

179 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

152 Ден.