ST MTG-800WA

Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800WA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови
Достапност:
Шифра: 72290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1118

Редовна цена:

799 Ден.