ARISTON ANDRIS LUX 6 UR EU

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS LUX 6 UR EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Н
Достапност:
Шифра: 72284
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 862

Редовна цена:

4,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,629 Ден.