MIDEA HD-273FN

Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HD-273FN, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cool
Достапност:
Шифра: 72255
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 3000

Редовна цена:

11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,499 Ден.