De Longhi DEX 16

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi DEX 16, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух
Достапност:
Шифра: 72223
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 349

Редовна цена:

15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

14,999 Ден.