Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-O

Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-O, MISSION FullDC ИНВЕРТЕР Клима у
Достапност:
Шифра: 72202
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 3048

Редовна цена:

27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

24,999 Ден.