Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-O

Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уре
Достапност:
Шифра: 72201
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 4425

Редовна цена:

37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

34,999 Ден.