Midea MA-12N1D0-I / MA-12N1D0-O

Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MA-12N1D0-I / MA-12N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уре
Достапност:
Шифра: 72200
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 5012

Редовна цена:

24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

22,999 Ден.