Philips GC8930/10

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC8930/10, Парен Генератор, Боја Бело Сива, OptimalTemp,
Достапност:
Шифра: 72185
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 491
Редовна Цена: 17,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,499 Ден. ДЕНАРИ