Philips BRI921/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI921/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана
Достапност:
Шифра: 72178
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1897

Редовна цена:

19,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

19,990 Ден.