ROWENTA IR5010F1

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA IR5010F1, Eлектрична греалка DUALIO II, Црна боја, 2 во
Достапност:
Шифра: 72173
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 478

Редовна цена:

7,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,999 Ден.