ROWENTA SO5115F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна бој
Достапност:
Шифра: 72170
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 574

Редовна цена:

3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,889 Ден.