ROWENTA SO2330F2

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два м
Достапност:
Шифра: 72169
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 663

Редовна цена:

2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,519 Ден.