ROWENTA SO2210F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA SO2210F0, Вентилаторска греалка, црна боја, 2000W, два м
Достапност:
Шифра: 72168
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 323

Редовна цена:

2,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,959 Ден.