Tefal NE105838

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal NE105838, Машина за мелење месо, Боја Црна, Моќност 1400W,
Достапност:
Шифра: 72151
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 654

Редовна цена:

4,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,909 Ден.